3 Beds
1,532 sqft
$330,000
1949 Hamrock Drive Powell OH, 43065
Price per sqft
$215.40
Built in
1979
Property size
1,532 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Dedra J Lucas - Coldwell Banker Realty
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
225036224
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.17 Acres
Other property details
Taxes
$6,082
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Dedra J Lucas - Coldwell Banker Realty